Informace o zpracování osobních údajů

Vážená paní, vážený pane

Tento dokument Vás informuje o tom, jakým způsobem jsou zpracovávány osobní údaje ve firmě BOHEMIASEED s.r.o..

 1. Ze zákona 563/1991 sb. O účetnictví a zákona 235/2004 sb. O dani z přidané hodnoty zpracováváme Vaše identifikační údaje pro účely účetnictví a zpracování DPH (jedná se o jméno, příjmení, název firmy, dodatek, adresa, sídlo firmy, IČO a DIČ). S vaším souhlasem dále zpracováváme datum narození, kontaktní údaje (telefonní a faxové číslo, e-mail, adresy na sociálních sítích jako např. skype, facebook, icq, twitter apod.), informace z telefonních hovorů, SMS, MMS a z jiné komunikace.
 2. Informace od Vás ověřujeme ve veřejně dostupných rejstřících státní správy (ARES, justice, plátci DPH, Registr ekonomických subjektů, Insolvenční rejstřík a další) za účelem ověření správnosti Vámi poskytnutých údajů.
 3. Tyto údaje využíváme při zajišťování zboží a služeb pro Vás, pro vystavování účetních, daňových a jiných dokladů. Dále údaje využíváme pro informování Vás o stavu dodávek a o dostupnosti našich služeb a zboží. Také je využíváme za účelem zasílání informací o akčních nabídkách a pořádaných akcích.
 4. Údaje o Vás zpracováváme ručně v účetním a prodejním systému a při vedení účetnictví podle platných zákonů. S údaji o Vás pracují zaměstnanci firmy zajišťující přímý prodej, zásilkový prodej a ostatní pracovníci zpracovávající účetnictví.
 5. V případě zasílání zásilek na Vaši adresu předáváme údaje o Vás v nezbytném rozsahu pro správné doručení zásilky spedičním firmám, které pro nás tyto služby zajišťují (PPL, česká pošta a další).
 6. Údaje o Vás v žádném případě bez vašeho souhlasu neposkytujeme třetím osobám.
 7. V případě, že nebudete souhlasit s poskytnutím výše uvedených údajů, může se stát, že Vám nebudeme moci některé služby poskytnout nebo je budeme poskytovat s menším komfortem.
 8. Kontaktovat nás můžete písemně, elektronicky nebo telefonem prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů.
  BOHEMIASEED s.r.o., Jankovcova 18, Praha 7, 170 37
  e-mail: info@bohemiaseed.cz
  telefon: +420 606 636 233

Tato informace je platná ke dni 1.4.2018. Aktuální znění Informace o zpracování osobních údajů je vystaveno na webových stránkách společnosti www.bohemiaseed.cz a na jednotlivých provozovnách společnosti BOHEMIASEED s.r.o..